CZY URODZIŁEŚ SIĘ PRZED
26/06/2001?

Sklep tylko dla osób pełnoletnich.

Jako twórca wina, George Hermann Mumm kierował się prostą regułą- tylko to, co najlepsze. W 1875 r. zdecydował się ozodbić butelkę szampana jedwabną czerwoną wstążką, symbolem najwyższych zaszczytów we Francji, obecnie Grand Cordon de la Legion d’ Honneur. Sława tych właśnie butelek sprawiła, że czerwona wstążka stała się charakterystycznym znakiem wszystkich szampanów z jego winnicy.

 

Dziś o jakość szampana z czerwoną wstążką dbają utalentowani eksperci, który wybierają najbardziej wartościowe grona spośród 77 odmian; dominuje zdecydowanie Pinot Noir, silnie swa obecność zaznacza Chardonnay, najbardziej dyskretnie- Pinot Meunier. Mistrz Piwnicy dodaje do mieszanki co najmniej 20% vol. wina typu reserve aby dopełnić i zaokrąglić kompozycję. Po kilku latach starzenia, szampan odwdzięcza się swojemu mistrzowi a także staje się znakomitym dowodem, że reguła G. H. Mumm’a obowiązuje zarówno w zakresie terroir jak i talentu jego następców.

Informacje
Pojemność 375ml

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

G.H. Mumm Brut Cordon Rouge 375ml CHAMPAGNE

  • Dostępność: W magazynie

Pojemność 375ml
  • 119.00 ZŁ

  • Powyższa cena jest ceną brutto
Na chwile obecną posiadamy: 0 szt.

Produkty powiązane

Mumm Demi Sec / 0,75l

Mumm Demi Sec / 0,75l

Szampan Mumm Demi Sec, charakteryzuje się żywym musowaniem z dużą ilością bąbelków w kieliszk..

179.00 ZŁ
Mumm Brut Cordon Rouge

Mumm Brut Cordon Rouge

Jako twórca wina, George Hermann Mumm kierował się prostą regułą- tylko to, co najlepsze. W 1..

189.00 ZŁ

Tagi: szampan, mumm, champagne, brut, wytrawny szampan, cordon rouge, 375 ml, mały szampan, wytrawny szampan, francuskie szampan