CZY URODZIŁEŚ SIĘ PRZED
23/11/1999?

Sklep tylko dla osób pełnoletnich.

Koniak de Fussigny jest starannie opracowany we własnej gorzelni firmy, założonej w 1814 roku w zabytkowym centrum miasta Cognac, we Francji, nad brzegiem rzeki Charente. Bliskość rzeki tworzy doskonałe warunki o odpowiedniej wilgotności w piwnicach do starzenia. Cechą domu de Fussigny jest połączenie tradycyjnych metod opracowania z bardzo nowoczesnym i innowacyjnym opakowaniem i prezentacji wizerunku marki. Bliskość rzeki powoduje odpowiednią wilgotność i pozwala na rozwijanie aromatów. Design produktu bardzo różni się od tradycyjnych koniaków. Informacje o koniaku, takie jak imię i nazwisko, wiek, itp jest odręcznie pisane na etykiecie, co czyni go bardzo osobistym.

Koniak jest w ładnym pomarańczowym, eleganckim pudełku. De Fussigny destylowany jest z najlepszych obszarów wzrostu winogron. Wilgotne piwnice Fussigny prezentują dobre warunki dla procesu starzenia.

A. de Fussigny Supérieure to trunek barwy bursztynowej, o bogatych aromatach pikantnego rodzynkowego chutneya, ciasta figowego, gotowanych jabłek i toffi. W ustach wyczuwalne jabłka, rodzynki, figi, śliwki i czekolada, a finisz przywodzi na myśl nuty wapienia.

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

A. de Fussigny Supérieure Fine Champagne Cognac

  • Dostępność: W magazynie
  • 329.00 ZŁ

  • Powyższa cena jest ceną brutto
Na chwile obecną posiadamy: 0 szt.

Produkty powiązane

A de. Fussigny XO

A de. Fussigny XO

Koniak A de Fussigny XO produkowany tradycyjną metodą z udziałem osadów fermentacyjnych dzięki czemu..

449.00 ZŁ

Tagi: A. de Fussigny, Supérieure, Cognac, Koniak