The Guv'nor Tinto VIP


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 115.00 ZŁ

Kraj Hiszpania
Szczep Tempranillo
Barwa Czerwona
Pojemność 750ml
Alkohol 14%

The Guv'nor VIP to nowatorska czerwona mieszanka pochodząca z trzech najbardziej znanych regionów winiarskich północnej Hiszpanii. Nasz zespół winiarzy mistrzowsko stworzył to wino, wykorzystując najlepsze cechy każdego obszaru uprawy winorośli. Efektem ich pracy jest harmonijne i pyszne wyrażenie najszlachetniejszej czerwonej odmiany winogron w Hiszpanii, czyli Tempranillo.. Te wina są tworzone z różnych winogron o odrębnych latoroślach, zarówno ze względu na ich regionalność, jak i różnorodność. To nadaje im charakter unikalnych win o własnej tożsamości, w których reprezentowana jest sztuka produkcji wina.

 

Intensywny aromat owoców z żywopłotu i nut wanilii. Wyraziste smaki czarnej wiśni, czerwonej śliwki i jeżyn w ustach. Dobrze zrównoważone taniny z nutą słonecznej dębiny i łagodnych przypraw. Pełne ciało z soczystymi, dojrzałymi smakami i długim, satysfakcjonującym finiszem.

 

 Awards

 

GOLD
2023 Berliner Wine Trophy: the guv’nor VIP NV

SILVER
2023 The Global Masters Autumn Tasting: the guv’nor VIP NV

Informacje
Kraj Hiszpania
Szczep Tempranillo
Barwa Czerwona
Pojemność 750ml
Alkohol 14%

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: the guv'nor tinto vip.wino czerwone, wino hiszpańskie, wyjątkowe, eleganckie, na prezent, do obiadu, do kolacji, degustacja