Jack Daniels Family Box


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 650.00 ZŁ

Kraj USA
Region Trnnessee
Pojemność 2,1l ( 3 x 0,7l )
Alkohol 40%
Rodzaj whisky Tennessee Whiskey

Zestaw J. Daniels Family of fine whiskeys zawiera trzy najpopularniejsze i najbardziej doceniane przez ludzi na całym świecie wersje tego produktu. Idealny pomysł na prezent dla każdego miłośnika J. Danielsa.

W skład zestawu wchodzi:

  • Jack Daniel’s Old No. 7 40% 0,7l jest najpopularniejszą amerykańska Tennessee whiskey, która jest produkowana od 1866 roku, kiedy to Jasper „Jack” Daniel postanowił stworzyć swój trunek. Zacier do whiskey składa się z kukurydzy, żyta i jęczmienia. Destylat jest filtrowany przez około 10 dni przez 3-metrową warstwę klonowego węgla drzewnego, co nadaje whiskey łagodny smak. Następnie whiskey leżakuje w ręcznie robionych, opalanych dębowych beczkach przez około 4-6 lat. Następnie Jack Daniel's whiskey rozlewany jest do bardzo charakterystycznych kwadratowych butelek z oryginalną czarno-białą etykietą. Proces destylacji oraz leżakowanie nadają whiskey niezwykle gładki, łagodny oraz słodkawy smak z wyczuwalnymi nutami węgla drzewnego. Jack Daniel’s No. 7 został wielokrotnie nagrodzony i wyróżniony, co potwierdza jego jakość i znakomity smak.
  • Gentelman Jack 40% 0,7L - Whiskey zostało zainspirowane założycielem firmy. Trunek poddawany jest drugiemu dojrzewaniu węglem drzewnym, dzięki czemu uzyskuje niebywałą gładkość.
  • Jack Daniels Single Barrel 0,7l 45% - posiada unikalny charakter, nadając whiskey intensywny aromat dębowego palonego drewna.
    Każda beczka jest osobiście wyselekcjonowana przez aktualnego Master Distilera - Jeffa Arnetta i dojrzewa na najwyższych piętrach magazynu dzięki czemu proces maturacji jest przyspieszony.

 

 

Informacje
Kraj USA
Region Trnnessee
Pojemność 2,1l ( 3 x 0,7l )
Alkohol 40%
Rodzaj whisky Tennessee Whiskey

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: jack daniels single barrel barrel strength, jack daniels, single barrel, barrel strength, whiskey, bourbon