RESET After Drink


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 34.17 ZŁ

RESET po alkoholu to suplement diety stworzony przez holenderską firmę farmaceutyczną w następstwie szczegółowych badań.  
Zapewnia Twojemu organizmowi te składniki odżywcze, których potrzebujesz po spożyciu dużych ilości alkoholu. 

Składniki wykorzystane w RESET po alkoholu pozwalają Twojemu organizmowi na wytworzenie większej ilości peptydów dla skutecznego eliminowania aldehydu octowego.
Przeprowadzono 3 duże badania na 600 uczestnikach - w trakcie i po imprezach studenckich organizowanych przez jedną z największych organizacji studenckich w Amsterdamie. 
RESET po alkoholu był oferowany jednej połowie uczestników, podczas gdy druga połowa otrzymała identycznie wyglądające placebo.
Wyniki pokazały ,że te osoby które zastosowały RESET po alkoholu przed snem, odnotowały następnego ranka poważne ograniczenie dolegliwości związanych z objawami kaca w porównaniu z osobami które piły placebo.
RESET po alkoholu - nie jest lekiem . 
Oprócz naturalnego dla organizmu glutationu (peptyd konieczny do degradacji aldehydu octowego), aktywnymi składnikami RESET po alkoholu są aminokwasy (składniki odżywcze konieczne do wytwarzania większej ilości glutationu), choliny i witaminy.

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: after drink, drink, reset, na kaca, drink, after