Gin Suntory Roku Select Edition


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 165.00 ZŁ

 

Gin Suntory Roku Select Edition 

Luksusowy Gin, który zawiera 6 tradycyjnych Japońskich roślin -kwiat Sakura, liść Sakura, skórka Yuzu, herbata Sencha – zielona herbata, herbata Gyokuro i pieprz Sansho. Sześć roślin uprawianych w ciągu czterech sezonów, wszystkie zostały starannie dobrane do stworzenia ROKU, autentycznego japońskiego ginu rzemieślniczego.

Każda roślina została zebrana w szczycie sezonu (zbiory czterech pór roku), aby uzyskać jak najlepszy smak, i destylowana, aby w pełni uosabiać błogosławieństwa natury.

Wymienione wyżej naturalne, japońskie rośliny zostały wytłoczone na sześciokątnej butelce symbolizującej ROKU (co oznacza "sześć" w języku japońskim). Etykieta butelki jest drukowana na papierze washi, podkreślając japońskie rzemiosło i sentyment.

Skład Ginu Suntory to również podstawowe składniki (jagody jałowca, kolendra, arcydzięgiel, cynamon, kardamon, skórka pomarańczowa i cytrynowa) które w połączeniu z orientalnymi dodatkami tworzą niezwykle oryginalny i egzotyczny trunek, który zaskakuje słodkim i kwiatowym aromatem .

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: gin suntory roku select edition, gin, suntory, roku select edition,