Rum Flor De Cana 18YO 40% 1L


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 289.00 ZŁ

Kraj Nikaragua
Barwa Złoty Rum
Pojemność 1L
Alkohol 40%
Wiek 18lat

Flor de Cana 18YO - to  18-letni rum ultra premium, spadkobierca wieloletniego doświadczenia Flor de Caña w sztuce wytwarzania rumu. Flor De Caña 18 to alkohol o pełnej treści, niesamowitym, olśniewającym bursztynowym kolorze, wykwintnym aromacie orzechów i karmelu oraz bogatej złożoności intensywnych smaków wanilii i przypraw.  

Naturalnie starzony w beczkach po bourbonie ten ciemny rum nie zawiera sztucznych składników ani cukru i ma podobną zawartość kalorii jak whisky czy wódka. Bezglutenowy i certyfikowany jako koszerny, Flor de Caña jest rumem produkowanym w sposób zrównoważony. Destylowany w 100% energią odnawialną. Rum o bogatej złożoności smaków i gładkim finiszu, wywodzący się z sekretnej rodzinnej receptury, przekazywanej przez pięć pokoleń. Ta rodzinna historia zaczęła się w 1890 roku w Nikaragui.

Dziś Flor de Caña to rum premium numer jeden w obu Amerykach. Zdobywca podwójnego złotego medalu na Międzynarodowej Konferencji Rumowej w Madrycie, ten ciemny rum jest szczytem prezentów rumowych. Najlepiej smakuje w postaci czystej lub z lodem ze skórką pomarańczy.

Informacje
Kraj Nikaragua
Barwa Złoty Rum
Pojemność 1L
Alkohol 40%
Wiek 18lat

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra