Hardy Noces de Perle


  • Dostępność: Na zamówienie

Ilość:
  • 5,700.00 ZŁ

Hardy jest koniakiem z długą tradycją, ale obecnie znany głównie na rynkach azjatyckich i rosyjskim, dokąd trafia większość produkcji. Firmę założył w 1863 roku Anglik, Anthony Hardy, który wcześniej prowadził sklep z alkoholami w Londynie. Tak koniaki przypadły mu do gustu, że przyjechał do Cognac i sam zajął się destylacją eau-de-vie ,początkowo firma działała jako A.Hardy & Co. Firma od 1891 roku była jednym z głównych dostawców na rynek rosyjski, wypuszczając nawet specjalną markę, upamiętniającą kontakty obydwu krajów Cognac de L’Alliance.

Hardy Noces de Perle jest piękną  mieszanką 10 eau-de-vie z Grande Champagne, leżakowanych przez co najmniej 30 lat w beczkach z dębu Limousin. Koniak ten jest prezentowany w oszałamiającej karafce dekarntowej Cristalleries des Vosges w stylu Art Deco o matowym "perłowym" wyglądzie.  Ten wykwintny koniak ma wyraźne nuty rodzynkowe, a na końcu suszone kwiaty łąkowe. W subtelnie pieprznym początku pojawia się pewien przyjemny smak, który delikatnie rozwija się w nutę wanilii. 

 Pojemność 0,7L

Alkohol 40%

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: koniak, cognac, luksusowe alkohole, na prezent, koniak hardy, cognac hardy, Hardy Noces de Perle, koniak Hardy Noces de Perle