Martell Assemblage de 3 Millesimes / 40% / 0,7l


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 6,500.00 ZŁ

Kraj Francja
Region Cognac
Pojemność 0,7l
Alkohol 40%

Martell Assemblage Exclusif de 3 Millesimes Cognac prezentowany jest w pięknym drewnianym pudełku, które samo jest ozdobione intarsją w trzech odcieniach. To symbolizuje harmonię 3 eaux-de-vie, które tworzą mieszankę. A sama butelka jest powieleniem tradycyjnych „montre flasks” używanych w piwnicy Mistrza do testowania próbek eaux-de-vie.

Jest to mieszanka trzech eaux-de-vie z Grande Champagne, Borderies i Fins Bois. Każdy z nich przywołuje inny okres w historii tego domu, w zależności od jego profilu aromatycznego. Fins Bois eaux-de-vie dodaje lekkości do mieszanki. Zapewnia sprawny i subtelny smak i stanowi dodatek Martell Cognac z XIX wieku. Oczywiście, koniak Grande Champagne dodaje potężny znak do mieszanki, a jest on z początków marki z XVIII wieku. Symbolizuje to silny fundament domu koniaku i wszystko, co zbudował od tego czasu. Wreszcie Borderies eaux-de-vie zapewnia niezrównany smak swojej „jedwabistej okrągłości”. Ten region uprawy Cognac to najmniejsza część i jest znakiem rozpoznawczym wszystkich koniaków Martell. Dodanie go do mieszanki oznacza początki XX wieku, w czasie, gdy został stworzony słynny koniak Martell Cordon Bleu.

 

Produkt na zamówienie: 

  • Salon przy ul. Nowowiejskiej 5

polna@salonwin.pl
22 659 00 06

  • Salon przy ul. Dolnej 7

sklep@salonwin.pl
22 851 52 51

Informacje
Kraj Francja
Region Cognac
Pojemność 0,7l
Alkohol 40%

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: martell assemlage de 3 mllesimes, koniak martell 300, koniak martell, martel, Martell Assemblage Exclusif de 3 Millésimes, luksusowe alkohole