TEQUILA VOLCAN DE MI TIERRA X.A. LUMINOUS 0,7L


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 1,300.00 ZŁ

Kraj Meksyk
Pojemność 700ml
Alkohol 40%

Producent Volcan Spirits z dumą prezentuje ten niezwykły trunek, który oczaruje nawet najbardziej wymagających koneserów. Tequila Volcan de mi Tierra X.A. Luminous jest wynikiem kilku lat pracy i badań w destylarni Volcan. To innowacyjna mieszanka 3 rodzajów tequili – reposado, añejo i extra-añejo, wykonana wyłącznie w 100% z niebieskiej agawy – bez jakichkolwiek dodatków, przenosząca sztukę mieszania do świata tequili. To niezwykle rzadka propozycja w kategorii ultra-premium.

Kilka lat temu producent wybudował nową piwnicę, która ma 8 metrów głębokości i ściany o grubości 1,5 m, które mają za zadanie chronić beczki przed ciepłem regionu Jalisco i umożliwić łagodne starzenie w różnych typach dębowych beczek, na których eksperymentowali. Po wielu próbach udało się stworzyć niezwykłą tequilę, która jest ultra gładką i aromatyczną ekspresją z długim finiszem.

Tequila Volcan de mi Tierra X.A. Luminous to prawdziwa uczta dla zmysłów, łącząca w sobie dziedzictwo Ziemi i pasję ludzi, którzy nadają jej życia. Agawy, użyte do jej produkcji są uprawiane na wyjątkowych terenach wulkanicznych meksykańskiej Ziemi Ognistej. Rośliny czerpią z gleby unikalne minerały, nadające tequili niepowtarzalny charakter i smak. Starannie wyselekcjonowane i ręcznie zbierane agawy są następnie przetwarzane przy użyciu tradycyjnych i nowoczesnych metod, by stworzyć esencję, która oddaje ducha meksykańskiego terroir.

Tequila Volcan de mi Tierra X.A. Luminous to więcej niż tylko napój – to opowieść o pasji, tradycji i naturze. Trunek ten to hołd dla meksykańskiego dziedzictwa i radość z nowoczesnej interpretacji tego pięknego napoju. Odkryj wyjątkową esencję meksykańskiego raju w każdym łyku tequili Volcan de mi Tierra X.A. Luminous, która z pewnością stanie się nieodłącznym elementem niezapomnianych chwil. Zapraszamy do degustacji i celebracji piękna meksykańskiej kultury w każdym łyku tego niezrównanego trunku.

Niezwykły bukiet i walory smakowe tequili Volcan de mi Tierra X.A. Luminous.

Tequila Volcan de mi Tierra X.A. Luminous to połączenie mocnych i delikatnych smaków, które tworzą niezwykły bukiet. Już na pierwszy rzut nosa, wyczuwalne są nuty owoców tropikalnych, delikatne akcenty wanilii i karmelu oraz subtelnego dębu. Na podniebieniu, początkowy łagodny i słodki smak przechodzi w intensywniejsze odcienie przypraw korzennych, z nutą cytrusów i migdałów, tworząc harmonijną i złożoną paletę smaków.

Proces produkcji tequili Volcan de mi Tierra X.A. Luminous to połączenie wiedzy przekazywanej przez pokolenia i nowatorskich rozwiązań technologicznych. Po starannym zbiorze agaw, ich serca (pinas) są pieczołowicie wędzone i przetwarzane, by wytłoczyć sok, który stanowi podstawę przyszłej tequili. Po fermentacji, destylacja odbywa się w klasycznych alembikach miedzianych, które pozwalają na wydobycie najważniejszych smaków i aromatów. Kolejnym krokiem jest wieloetapowy proces starzenia, podczas którego tequila dojrzewa w dębowych beczkach, wzbogacając się o charakterystyczne nuty drewniane i nabierając pięknej głębokiej barwy.

Informacje
Kraj Meksyk
Pojemność 700ml
Alkohol 40%

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: TEQUILA, VOLCAN DE MI TIERRA X.A., LUMINOUS, trunek, alkohol, agava, prezent,