Salon win - akcesoria winiarskie sklep

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej obszernej oferty. Nie bez powodu jesteśmy jednymi z najbardziej renomowanych liderów w branży, jaką są akcesoria winiarskie - w swoim asortymencie posiadamy niezwykle szeroki zestaw produktów, dzięki którym spożywanie wina będzie należeć do jeszcze większych przyjemności. Doskonale znamy się na swoim fachu - zatrudniamy nad wyraz doświadczoną kadrę oraz możemy pochwalić się wieloletnią działalnością na tym rynku; robimy także wszystko, aby działać lepiej, dostosowując się do obecnych trendów winiarskich oraz coraz bardziej rozległych upodobań coraz bardziej świadomych klientów. W związku z tym posiadamy szeroki wachlarz akcesoriów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników tego wspaniałego trunku, jakim bez wątpienia jest wino.

Akcesoria do win najwyższej jakości - zaufaj specjalistom

Poza sprzedażą akcesoriów do wina, które cechują się najwyższą jakością wykonania oraz praktycznością, oferujemy również w pełni profesjonalne doradztwo w tym zakresie - nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich produktów do otwierania butelek czy też świadomej konsumpcji wina. Wszelkie niezbędne do tego akcesoria znajdziesz w naszym sklepie - oferta należy do najbardziej obszernych na rynku. Bazujemy również na licznych promocjach oraz przecenach, które sprawiają, że skorzystanie z naszych usług jest kwestią nad wyraz opłacalną, w szczególności przy realizacji nieco większych zamówień. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z pełni dobrodziejstw, jakie oferuje strona naszego sklepu.

Praca

Poszukujemy osoby na stanowisko:

“Specjalista ds. sprzedaży win“

Warszawa - Śródmieście

Zakres obowiązków:
1. Profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie,
2. aktywna sprzedaż i doradztwo,
3. obsługa sklepu internetowego
4. obsługa programu sprzedażowego, kasy fiskalnej oraz terminali i kart
płatniczych,
5. utrzymanie porządku miejsca pracy,
6. realizacja indywidualnych planów sprzedaży

Nasze oczekiwania:
1. Znajomość branży
2. znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
3. znajomość technik i potencjał sprzedaży,
4. dyspozycyjność,
5. wykształcenie min. średnie,
6. umiejętność budowania relacji z klientem,
7. inicjatywa i duża samodzielność,
8. umiejętność pracy w zespole,
9. dobra organizacja pracy,
10. wysoka kultura osobista.
11. komunikatywność,
12. pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników,
13. brak nałogów,
14. uczciwość.

Z naszej strony oferujemy:
1. atrakcyjny system wynagrodzeń
2. miłą atmosferę w motywującym miejscu pracy
3. stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
4. udział w szkoleniach i degustacjach