Terrazas De Los Andes Malbec


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 107.00 ZŁ

Kraj Argentyna
Region Mendoza
Pojemność 0.75L
Alkohol 14%

Wino argentyńskie pochodzące z cenionego na całym świecie regionu Mendoza. Charakteryzują je nuty fiołków, ciemnych czereśni i czekolady. Tworzone z winogron zbieranych ręcznie w 45-letnich winnicach położonych na wysokości ponad 1000 metrów n.p.m. Dojrzewa co najmniej 12 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego.

Notki degustacyjne
Intensywne nuty kwiatowe i owocowe. Wyczuwalna jest obecność róż, fiołków i aromatów dojrzałych czarnych wiśni. Ujawnia to prażącą i pikantną postać czarnego pieprzu i goździków. Jego słodki i soczysty smak w ustach zapewnia finezję, odnajdując w niej delikatne taniny i eleganckie wykończenie czarnych owoców.

Informacje
Kraj Argentyna
Region Mendoza
Pojemność 0.75L
Alkohol 14%

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: Wino argentyńskie pochodzące z cenionego na całym świecie regionu Mendoza. Charakteryzują je nuty fiołków, ciemnych czereśni i czekolady. Tworzone z winogron zbieranych ręcznie w 45-letnich winnicach położonych na wysokości ponad 1000 metrów n.p.m. Dojrzewa co najmniej 12 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Notki degustacyjne Intensywne nuty kwiatowe i owocowe. Wyczuwalna jest obecność róż, fiołków i aromatów dojrzałych czarnych wiśni. Ujawnia to prażącą i pikantną postać czarnego pieprzu i goździków. Jego słodki i soczysty smak w ustach zapewnia finezję, odnajdując w niej delikatne taniny i eleganckie wykończenie czarnych owoców.