Whisky Chivas Royal Salute Polo 21 YO Estancia Edition 0,7l


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 1,200.00 ZŁ

olejne wyjątkowe i zarazem limitowane wydanie whisky Chivas, które dedykowane jest jednej z najbardziej umiłowanych marce pasji, czyli duchowi sportu. Ta edycja to również wielkie otwarcie nowego konceptu, skupiającego się wyłącznie na grze w polo. ,,The Polo Estancia Edition" jest czwartą linią, należącą do większego cyklu Royal Salute.

Nic dziwnego, że ta whisky inspirowana jest Argentyną - kultową ojczyzną wspomnianego powyżej sportu, skąd pochodzą najlepsi zawodnicy i gdzie odbywają się najważniejsze wydarzenia. Kraj ten słynie także z wybitnego wina Malbec, na czym swoje działania postanowił oprzeć Mistrz Kupażu - Sandy Hyslop. Destylaty dojrzewane w najwyższej jakości beczkach po tym winie, spędziły ponad dwie dekady na leżakowaniu by zachwycać bogatym profilem oraz wyjątkowymi wrażeniami.

Whisky otwiera się ujmującym bukietem, wypełnionym nutami soczystych malin, jeżyn oraz słodkiej lukrecji. Na podniebieniu trunek zapewnia niuanse śliwkowych powideł, aromatycznego cynamonu oraz gorzkiej czekolady. Finisz niezwykłej długości, nie do zapomnienia.

Jest to jedna z najlepszych mieszanek klasy premium, której każdy miłośnik whisky powinien spróbować.

Chivas Royal Salute Polo 21 YO Estancia Edition oferowany w dedykowanym kartoniku oraz butelce z tłoczonymi sylwetkami zawodników polo.

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra