Davidoff VSOP / 40% / 0,7l


  • Dostępność: Już wkrótce!

  • 285.00 ZŁ

Kraj Francja

Davidoff VSOP to mocny i zrównoważony koniak o znakomitym pochodzeniu. Swój styl i wyjątkowy charakter zawdzięcza wyselekcjonowanym destylatom (eaux de vie) z regionu Cognac we Francji. Bogaty i zaskakująco złożony smak długo utrzymuje się na podniebieniu, a jego tajemnicza kompozycja długo nie pozwala o sobie zapomnieć.

Kredo firmy Davodoff stały się słowa "Żyć każdą chwilą do maksimum".

Twórcy marki wierzą, że prawdziwym luksusem jest życie namiętne i intensywne, z którego każdy moment należy wykorzystywać w pełni. Pasja do odkrywania i skupiania najlepszych materiałów, czy składników na świecie przyczyniła się do powstania tego wyjątkowego trunku, który ma być dowodem na fundamentalne założenie, że życie jest zbyt cenne by ulegać kompromisom.

W koniaku Davidoff wyczuwamy orientalne i drzewne aromaty takie jak drzewo cedrowe, lukrecja, miód, a następnie nuty owocowe (śliwki). Doskonały balans między nutami drzewnymi i owocowymi sprawia, że koniak ten jest elegancki i przyjemny w odbiorze oraz posiada wyjątkowo przyjemny finisz z delikatnym akcentem dzikiej wiśni.

Davidoff to marka rozpoznawalna na całym świecie, więc butelki sygnowane tym logo są nie tylko trunkiem znakomitej jakości, ale także wyjątkowo stylowym prezentem na różne okazje.
 

Informacje
Kraj Francja

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: koniak davidoff, davidoff vsop, francuski koniak, ekskluzywny koniak