Meukow Extra 0,7l


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 1,250.00 ZŁ

Koniak Meukow Extra to doskonały, ponadczasowy, bardzo dojrzały koniak niepodlegający jakiemukolwiek podziałowi, lub klasyfikacji. Urodził się w piwnicach "Paradis" – w miejscu, któremu właściciel nadał taką nazwę, ze względu na piękne położenie i idealne do leżakowania warunki.  Meukow Extra składa się z wielu wspaniałych i "Eaux-De-Vie", które dobierane są z wyjątkową pieczołowitością i wykorzystaniem doświadczenia wielu pokoleń Mistrzów Koniaku.

Koniak o niespotykanej, mahoniowej barwie, przejrzysty, lekkim złotawym odcieniem.
Owocowa nuta z dodatkiem kandyzowanych owoców i aromatem wanilii, mocne skórzane akcenty, ciemna czekolada i orzech włoski przechodzą w finisz z trufli i harmonijnych tanin.

Doskonały, ponadczasowy, bardzo dojrzały koniak niepodlegający jakimkolwiek podziałom i klasyfikacjom.

Meukow powstał pod koniec XIX wieku, kiedy to dwaj bracia August i Gustaw Meukow, zostali wysłani do Francji z polecania Cara Aleksandra II. Ich zadaniem było dostarczanie doskonałych, francuskich koniaków na dwór carski. W 1950 Roku rozpoczęli swoje poszukiwania a w roku 1962 na stale osiedli w miasteczku Cognac i założyli tam własne przedsiębiorstwo AC Meukow. 

Dziś produkty Meukow uznawane są za jedne z najlepszych, charakterystyczne butelki, w których dostępne są produkty przyciągają szykownością i oryginalnością.

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: koniak, meukow, extra