Meukow VS 3L


  • Dostępność: Już wkrótce!

  • 890.00 ZŁ

Koniak Meukow VS wyróżnia się równowagą pomiędzy okrągłością nut owocowych a finezją jego niuansów drzewnych. Doskonały w swojej klasie, wielokrotnie nagradzany, jest wszechstronny i ma świetny stosunek jakości do ceny. Pomimo iż jest to najmłodsza mieszanka Domu Meukow, zaskakuje podwójnie już przy pierwszym spotkaniu, Meukow VS jest czymś więcej niż można się spodziewać.

Dobrze zbalansowany trunek jest okrągły, z owocowymi nutami i delikatnością drzewnych nut. Doskonały jako aperitif lub digestif , można go połączyć w koktailach (na przykład z tonikiem lub imbirem) lub delektować się nim na lodzie lub bardziej preferowaną wersją na kostkach specjalnych kamieni, aby uzyskać subtelnie odmienne wrażenia smakowe.

Koniak prezentowany jest w dużej pojemności (3L) klasycznej butelki Meukowa, ozdobionej swoim symbolem - panterą. Niezwykle ciekawa edycja, nadająca się na prezent na każdą okazję.

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: meukow vs, meukow vs black, meukow, koniak, cognac, francuski koniak, france cognac, duża pojemność, xxl, meukow 3litry, 3l