Sailor Jerry / 40% / 0,7l


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 98.00 ZŁ

Rum Sailor Jerry Spiced posiada wspaniały aromat słodkiej wanilii przeplatanej z maślaną nutą tofii i cynamonu. Na podniebieniu wyraźnie wyczuwalna gałka muszkatołowa, długi finisz z  akcentem wanilii i palonego tofii.
Sailor Jerry jest kompozycją rumów z Karaibów stworzoną według starej receptury Colinsa.

Kim był Collins?
Norman Collins  nazywany „Jerry” pochodzi z Reno, miejscowości która mieści się u wzgórz Sierra Nevada.
Niesforny chłopak, szukający przygód. Nie umiejący siedzieć w jednym miejscu postanowił wyruszyć w podróż życia. Zakradając się do pociągu towarowego, wyruszył w podróż na Alaskę do Palmer. To tam poznał swego mistrza od tatuaży, znanego jako „Big Mike’a”. W tym miejscu zaczyna się legedna o Sailor Jerry który zaczął podróże po Ameryce aby udoskonalać swoje umiejętności w sztuce tatuażu. Kończąc 19 lat wstepuje do U.S.NAVY i wyrusza na Ocean Spokojny, następnie dociera na Daleki Wschód gdzie osiedla się na wyspie Oaku-Hawaje.
To właśnie tu, w Honolulu otwiera swój zakład w bocznej uliczce, gdzie czerwony neon z napisem „Sailor Jerry – tattoo shop” kieruję wychodzących na ląd marynarzy.
Dzięki swoim podróżą Colins ulega fascynacji  historią azjatyckiej kultury, sztuki i obrazów. Zaczyna od dopracowywać do granic perfekcji własny styl zaczyn idzie  kolor, technika kreski i nakłuć.
Po jego śmierni tatuaże na ramionach marynarzy są jak dzieła sztuki niczym Picasso. 

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: sailor jerry, rum