Starka 40


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 2,990.00 ZŁ

Pojemność 0,7 litra
Alkohol 43,5%
Wiek 40 lat

Wódka Starka 40 Years Old powstała na podstawie staropolskiej receptury na bazie doskonałego destylatu żytniego który dojrzewa przez co najmniej 40 lat w dębowych beczkach. Swój niesamowity aromat, głęboką bursztynową barwę zawdzięcza dojrzewaniu w najlepszym mikroklimacie jakie znajduje się w głębokich piwnicach Szczecińskiej Fabryki Wódek.
Ten wspaniały trunek został zamknięty w pięknej karafce, a jej szyjkę oplata bydlęca skóra zapięta pozłacaną spinką „S”. Karafka dekorowana została za pomocą farb i lakierów które zawierają prawdziwe złoto.
U podstawy karafki znajduje się „element” z ręcznie numerowaną butelką oraz z podpisem prezesa Szczecińskiej Fabryki Wódek. Tak o to piękna butelka zostaje następnie opakowana w eleganckie pudełko obite skórą oraz ozdobione mosiężnymi elementami.  W środku opakowania znajduje się certyfikat który świadczy o 40 letnim leżakowaniu produktu.
Całość zamykana zamknięciem wykonanym ze stopu metalowego postarzanego.

 

 

Informacje
Pojemność 0,7 litra
Alkohol 43,5%
Wiek 40 lat

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: wódka starka, starka, polska wódka, vodka, polish vodka, polish whisky, polska whisky, 40 lat, letnia, 40 yo, 40 years old, wódka szczecińska