Karta Podarunkowa


  • Dostępność: W magazynie

Ilość:
  • 100.00 ZŁ

Karta Podarunkowa.

Karta podarunkowa Salon Win  to najlepszy pomysł na prezent dla każdego!
Spraw przyjemność bliskiej Ci osobie i podaruj jej możliwość spełnienia degustacyjnych marzeń.

Chcesz podarować bliskiej Ci osobie wyjątkowy prezent na urodziny, imieniny, a może na inną ważną okazję? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy elektroniczną Kartę Podarunkową o wartości 100 zł, 200zł, 500zł  która sprawi Twoim bliskim ogromną przyjemność. Jest to doskonały pomysł na trafiony prezent świąteczny dla każdego wielbiciela dobrych smaków i aromatycznych win.

Elektroniczną Kartę Podarunkową można wykorzystać na zakup pysznych  delikatesów, słodyczy, win oraz innych doskonałych produktów znajdujących się w ofercie  salonwin.pl, które obdarowana osoba będzie mogła wybrać sama, co sprawi, że podarowany przez Ciebie prezent na pewno okaże się trafiony

Elektroniczną Kartę Podarunkową otrzymasz na e-mail, z którego złożyłeś zamówienie automatycznie po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

  • Elektroniczną Kartę Podarunkową można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty otrzymania jej na swoją elektroniczną pocztę.
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa ma wartość 100zł , 200zł ,  500 zł, którą można jednorazowo wykorzystać na zakupy w sklepie salonwin.pl. lub w sklepie stacjonarnym Salon Win ul.Dolna 7, 00-773 Warszawa tel.22 851 52 51 Niewykorzystana kwota przepada.
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa zostanie przesłana w formacie PDF na e-mail, z którego złożysz zamówienie. Sam będziesz mógł ją wydrukować i podarować bliskiej Ci osobie lub przesłać ją na e-mail osobie, którą chcesz obdarować.

Napisz recenzję

Uwaga: Nie używaj HTMLa!
    Źła           Dobra

Tagi: karta, podarunkowa, upominkowe, prezenty, bon, upominkowy