**Uwaga:** Zdjęcie produktu może różnić się od rzeczywistej butelki lub opakowania w zależności od partii produkcji lub rocznika. Zachęcamy do zapoznania się z opisem produktu przed dokonaniem zakupu.
WÓDKA Koskenkorva
Od 1953 r. wytwarzana we wsi Koskenkorva w Finlandii, krystalicznie czysta wódka. Wieś ma około 2 000 mieszkańców, z których większość pracuje w wyrobie trunku.
Opis produktu
Od 1953 r. wytwarzana we wsi Koskenkorva w Finlandii, krystalicznie czysta wódka. Wieś ma około 2 000 mieszkańców, z których większość pracuje w wyrobie trunku. Produkcja tego produktu i jego smak są hołdem dla przyrody. Lokalne odmiany jęczmienia, saana i elmeri, doskonale radzą sobie w trudnych warunkach na Północy Europy. Woda pochodzi z strumieni, które wiją się wzdłuż wzgórz Salpausselkä. Smak gotowego spirytusu jest tak czysty i delikatny, że nie wymaga filtracji węgla aktywnego; naturalna woda źródlana rozcieńcza go tylko do 40% alkoholu.